Fonds “Uniting” atbalsta Latvijas U19 un U20 izlases airētāju startu Eiropas čempionātos

Maija izskaņā Latvijas labākie U19 un U20 vecuma grupu airētāji devās uz Eiropas čempionātiem Slovēnijā un Francijā. Novērtējot jauno sportistu nozīmīgos panākumus, izcīnot dalību šajās prestižajās sacensībās, ar Fonda “Uniting” atbalstu jauniešiem un viņu treneriem iegādāti sacensībām nepieciešamie tērpi un apavi. 

Vairāk stāsta Latvijas Airēšanas federācijas prezidente Gunta Vlasenko: “Fonda “Uniting” atbalsts federācijai, sportistiem un viņu treneriem ir bijis ļoti nozīmīgs ne tikai no praktiskā viedokļa — šī bija pirmā reize pēdējo 20 gadu laikā, kad Latvijas airēšanas izlase ir tikusi pie pienācīgiem tērpiem, bet arī no emocionālā — mūsu jauniešiem tas dod papildus pārliecības devu, pašapziņu, sajūtu, ka par viņiem rūpējas un darbs, ko viņi ieguldījuši gatavošanās procesā, ir nozīmīgs. Mums katram savā ceļā reizi pa reizei ir nepieciešama sajūta un atgādinājums — tev kāds tic. Tieši to sajutām no Fonda “Uniting” un esam pateicīgi par palīdzīgi pasniegto roku. Eiropas čempionātos jaunieši guvuši neatsveramu pieredzi un paplašinājuši pasaules redzējumu. Daļai no viņiem šīs ir pirmās nozīmīgās junioru sacensības pirms kļūsti par pieaugušo jeb profesionālu sportistu.”

Ar Fonda atbalstu jauniešiem un viņu treneriem iegādāti  treniņu un parādes tērpi, sacensību formas un apavi, savukārt ar privāta mecenāta atbalstu — videokameras, kas jauniešiem palīdz analizēt viņu sniegumu.

Pateicamies par sadarbību Latvijas Airēšanas federācijai, īpaši prezidentei Guntai Vlasenko un vēlam veiksmi jaunajiem sportistiem Lainei Rumpei, Evijai Freimanei, Patrikam Strazam, Valteram Sējānam un Emīlam Nikam Donovam viņu turpmākajā ceļā. Paldies par pašaizliedzīgo darbu treneru korpusam — Ilzei Krūzei, Guntai Rotšteinai un Agitai Puriņai.

Attēlā: U19 izlases sportisti Francijas pilsētā Brive-La Gardaille

Similar Posts