Stīgu ansamblis “Amber Strings” uz vienas skatuves kopā ar izcilo spāņu ģitāristu Pablo Sainsu Viljegass

Šovasar Fondam “Uniting” jau atkārtoti bija iespēja atbalstīt jaunos un talantīgos Liepājas mūziķus — Liepājas Mūzikas mākslas un dizaina vidusskolas stīgu ansambli “Amber Strings” — viņu ceļā uz panākumiem.

Ar ilgi gaidītu performanci “Dzintaru koncertzālē” mūzikas mīļotājus šovasar priecēja viens no spožākajiem klasiskajiem ģitāristiem — Pablo Sains Viljegass (Pablo Sáinz Villegas), kurš starptautiskajā prese ir atzīts kā Spānijas kultūras vēstnieks pasaulē. Mūziķis ir uzstājies vairāk nekā 40 valstīs un priecējis klausītājus slavenākajās koncertzālēs no Eiropas līdz ASV, Ķīnai un citām pasaules skatuvēm. 

Kā īpašu žestu Latvijas auditorijai mūziķis programmā laipni iekļāva skaņdarbu, kuru atskaņoja kopā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas skanīgo stīgu ansambli “Amber Strings”. Gatavojoties koncertam, jauniešiem bija iespēja aizvadīt vairākus mēģinājumus gan Liepājā, gan Jūrmalā kopā ar pasaules mēroga mūziķi, kas vainagojās ar lielisku koncertu uz leģendārās “Dzintaru” skatuves. Vakara gaitā mākslinieki veda klausītājus krāšņā muzikālā ceļojumā cauri spāņu mūzikas ikoniskākajiem skaņdarbiem.

Esam pagodināti par iespēju būt līdzās mirkļos, kas mūsu jauniešiem sniedz pārliecību — neatlaidīga un nenogurstoša sava talanta kaldināšana paver šķietami neticamas iespējas un mūsdienu pasaulē panākumiem robežu nav. Vēlam ticību saviem spēkiem!

Pateicamies par sadarbību Starptautiskajam talantu centram, īpaši Galinai Poltorakai un ansambļa vadītājām Beātei Zariņai-Blaščinskai un Ditai Baronai.

Similar Posts