Ar krāšņu operetes izrādi noslēgusies sociālā centra šī gada kultūras pasākumu programma

Svinīgā atmosfērā un Vecrīgas zvaigžņoto ielu apgaismoti, sestdien, 16. decembrī, kopā ar Sociālā centra “Uniting Care” senioriem devāmies uz mūsu šī gada kultūras pasākumu programmas galā notikumu — Latvijas Nacionālās operas un baleta opereti “Jautrā atraitne”.

Fonda aprūpē esošie seniori kopā ar darbiniekiem apmeklēja vienu no populārākajām operetēm pasaulē — Franca Lehāra komponēto “Jautro atraitni”. Pērn radīto jauniestudējumu LNOB veidojusi starptautiska radošā komanda vienotā ansamblī ar Latvijā iemīļotiem māksliniekiem — Ingu Šļubovsku-Kancēviču, Gundaru Āboliņu un virkni operas izcilāko solistu. Krāšņo melodiju virpulī dzirkstī kaislības, uzvirmo intrigas un komiski pārpratumi, līdz nonākam pie laimīgām beigām.

Grandiozais iestudējums pirmssvētku laikā no sirds iepriecināja visus tā apmeklētājus, noslēgumā izskanot neskaitāmiem prieka un pateicības vārdiem, kā arī laba vēlējumiem.

Rudens/ziemas sezonā kopā ar mūsu senioriem piedzīvojām vēl vairākus kultūras un atpūtas mirkļus — oktobra pēdējā dienā apmeklejām “Senioru kino seansu” žilbinošajā, vēsturiskajā kinoteātrī “Splendid Palace”, novembra mēnesī kopā ar “Brain Games” atraktīvajiem puišiem ļāvāmāmies līdz šim neiepazītu galda spēļu azartam, bet decembra mēnesi atklājām ar Hanukas svētkiem veltītu literāro pēcpusdienu. Siltā atmosfērā kopā baudījām dzejas lasījumus, dziedājām un izbaudījām sirsnīgu satikšanos ar līdzīgi domājošiem.

Esam no sirds gandarīti par iespēju sagādāt skaistus svētku mirkļus savējiem, un jau šobrīd kaldinām plānus 2024. gada kultūras programmai!

Similar Posts