Fonda “Uniting” 2023. gada apskats: kopsavilkums skaitļos un faktos

2023. gads pavisam strauji tuvojas izskaņai un šis ir īstais brīdis, lai uz mirkli apstātos un novērtētu tās iespējas, panākumus, sadarbības un gandarījuma mirkļus, ko iepriekšējie 12 mēneši mums snieguši.

▪ Aprūpējamo skaits mūsu sociālajā centrā “Uniting Care” pieaudzis no dažiem desmitiem 2022. gadā uz 115 aprūpējamajiem 2023. gadā.

▪️ Senioru aprūpei mūsu sociālā centra personāls veltījis 8800 stundas, kas pielīdzināmas pilnām 365 dienām.

▪️ Fonds šogad nodrošinājis teju 4 tūkstošus pārtikas paku sociāli neaizsargātajiem, kas ir vairāk nekā 10 pakas ik dienu visa gada garumā.

▪️ Ik mēnesi katrs no mūsu aprūpē esošajiem ticis apgādāts ar higiēnas un medicīnas precēm, esam nodrošinājuši speciālo transportu, zobārsta un citu speciālistu apmeklējumus.

▪️ Šajā gadā esam parūpējušies arī par senioru mājokļu uzlabošanu — iegādātas jaunas segas un sadzīves tehnikas vienības, veikti drošības un uzlabošanas darbi vannasistabās un citi pasākumi, kas mūsu aprūpējamajiem ļauj ilgāk saglabāt iespēju būt neatkarīgiem un vecumdienas aizvadīt sev tuvajā un iemīļotajā mājas vidē.

▪️ Tāpat esam turpinājuši atbalstīt jaunos talantus viņu ceļā uz izaugsmi un attīstību, snieguši ieguldījumu grāmatu un izstāžu veidošanai un nodrošinājuši kultūras pieejamību dažādām sabiedrības grupām, izsniedzot 330 koncertu un citu notikumu biļešu bez maksas.

▪️ Viens no mūsu Fondam darbības stūrakmeņiem allaž ir bijis vēstures mantojuma saglabāšana. Šogad nozīmīgi darbi veikti Gogoļa ielas memoriālā, ar glābēju vārdiem papildināts un jaunu veidolu ieguvis piemineklis Žanim Lipkem. Nozīmīgi labiekārtošanas darbi veikti Jaunajos Ebreju kapos Šmerli.

▪️ Novērtējot pētnieku, institūtu un organizāciju sniegto ieguldījumu ebreju vēstures un personu dzīvesstāstu izpētē, esam gandarīti par iespēju atbalstīt šīs informācijas digitalizāciju un ērtu pieejamību sabiedrībai. Ar Fonda atbalstu tapušas 3 elektroniskās datu bāzes, tostarp www.ebrejumuzejs.lv, www.names.lu.lv un  www.smerli.lv (publiski jaunā lapa vēl nav pieejama).

▪️ Ne mazāk svarīgi — šo gadu sākām ar rebrendingu, mainot Fonda nosaukumu un logo. Tāpat Fonda mājas lapa www.uniting.lv šogad ieguvusi jaunu vizuālo veidolu un atjaunotu saturu.

Šis ir tikai ieskats Fonda “Uniting” šogad paveiktajā. Ja vēlaties atbalstīt mūsu nākamā gada projektus un labos darbus, esiet aicināti ziedot, izmantojot ērtu rīku mūsu mājas lapā: 

🔗 https://uniting.lv/ziedot/

Ikkatrs eiro palīdzēs tiem, kas par sevi parūpēties šobrīd nespēj!

Paldies par jūsu atbalstu gada garumā! Uz tikšanos 2024.!

Similar Posts