Seniori iepazīst M. Čehova Rīgas Krievu teātra aizkulises

Februāra izskaņā kopā ar sociālā centra “Uniting Care” senioriem devāmies aizraujošā piedzīvojumā, lai atklātu M.Čehova Rīgas Krievu teātra apslēptos dārgumus. 

Ierodoties mūsu lielā grupa tika sadalīta uz pusēm — daļu ekskursijas katru no grupām pavadīja aktieris un radio personība Vadims Grosmans, otru — šarmantā Tatjana Lukašenkova.

Soli pa solim kopā atklājām teātra aizkulises septiņu stāvu augstumā — sākot no dienesta ieejas, kostīmu glabātuves un grimmētavas līdz gaismu režisora studijai un lielajai skatuvei. Ar īpašu apbrīnu iepazinām izrādes tapšanas gaitu un to, cik detalizēts un saliedēts radošās komandas darbs ir nepieciešams, lai mēs, skatītāji, ieraudzītu krāšņās izrādes ar neskaitāmajiem, katrai izrādei individuāli darinātajiem rekvizītiem, žilbinošajiem tērpiem un, protams, vienmēr trāpīgo aktieru sniegumu. Kā pārsteidzošs jaunatklājums mūsu grupai bija galvenā režisora kabinets, kas veidots divos stāvos, lai otrajā glabātu visu līdz šīm iestudēto lugu eksemplārus. 

Šis bija īpaši aizraujošs un jaunatklājumiem bagāts notikums katram mūsu senioriem un neslēpsim — arī mums, sociālā centra komandai! 

Noslēgumā katrs grupas dalībnieks ar īpašu sajūsmu saņēma teātra 140. sezonai veltīto žurnālu, kam sekoja autogrāfu saņemšana un fotografēšanās ar iemīļoto mākslinieci Tatjanu Lukašenkovu.

Esam pozitīvu emociju uzlādēti un gatavi jaunajai pavasara sezonai!

Paldies sociālajām darbiniecēm Inesei un Rasai par ekskursijas organizēšanu! 

PALDIES M. Čehova Rīgas Krievu teātrim par mūsu silto uzņemšanu! Uz tikšanos izrādēs!

P.S. Ja arī jūs redzat iespēju uzņemt viesos mūsu sociālā centra seniorus (vai novadīt kādu nodarbību mūsu telpās), aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected]

Similar Posts