Sīkfailu izmantošanas politika “cookies”

Labdarības fonds “Uniting” (turpmāk tekstā — Uniting) izmanto sīkfailus, lai uzlabotu savas oficiālās tīmekļa vietnes https://www.uniting.lv (turpmāk tekstā — vietne) funkcionalitāti, palielinot lietošanas ērtības un lietotāju pieredzes efektivitāti. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izvietošanai savā ierīcē.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfails ir maza teksta fails, kas tiek saglabāts lietotāja ierīcē, kad viņš pārlūko konkrētu vietni. Jāņem vērā, ka Uniting History ievāc anonīmus sīkfailus, kas neļauj identificēt lietotāju, tātad sīkfailu izmantošana nenozīmē personas datu apstrādi.

Kā mēs izmantojam sīkfailus?

Uniting apstrādā sīkfailus saskaņā ar norādītajiem mērķiem:

  • atcerēties lietotāja apmeklētās vietnes sadaļas, lai vietnes apmeklētājiem nodrošinātu interesantu saturu un turpmāk publicētu lietotājam aktuālas tēmas;
  • nodrošināt apmeklētājiem netraucētu navigāciju, pārbaudot un nodrošinot vietnes saderību ar ierīces versiju un tīmekļa pārlūka versiju;
  • uzturēt statistiku par to, cik bieži lietotāji apmeklē noteiktas vietnes sadaļas; vietnes izstrādātāji izmanto šos datus, lai uzlabotu vietnes lietošanas ērtības un tās darbu.

Uniting izmantos sīkfailus tikai iepriekš minētajiem nolūkiem.

Kādus sīkfailu veidus izmanto Labdarības fonds “Uniting”?

Uniting apstrādā tālāk norādītos sīkfailus atkarībā no to izmantošanas perioda.

  1. Sesijas (īstermiņa) sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz lietotājs pēc piekļuves vietnes saturam aizver tīmekļa pārlūku. Sesijas sīkfaili atceras to, ko apmeklētājs ir izvēlējies iepriekšējā lapā, lai novērstu informācijas atkārtotu ievadīšanu sesijas laikā. Uniting History izmanto sesijas sīkfailus, lai lietotāju autentificētu vietnē, nodrošinot vietnes apmeklētājam pārlūkošanas sesiju.
  2. Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti lietotāja gala ierīcē, lai noteiktu viņa pārlūkošanas sesiju un uzzinātu, vai iepriekš ir bijis izveidots savienojums starp mums un lietotāja ierīci, un identificētu vietnes populārākās sadaļas, lai piedāvātu efektīvāku lietotāju pieredzi un nodrošinātu ierīču savietojamību. Apstrādātājs norādīto uzdevumu ietvaros ievāc šādu informāciju: ierīces zīmols (ražotājs), interfeisa valoda, pārlūka un operētājsistēmas dati.

Vietne izmanto trešo pušu, proti, “Google”, sīkfailus. Neatkarīgie pakalpojumu sniedzēji izmanto sīkfailus, kas tiek glabāti gala ierīcē, lai ievāktu datus par lietotāja navigāciju vietnē, tostarp noteiktu apmeklētāju kopskaitu.

Google Analytics sīkfails

Datu izmantošana
Datu konfidencialitāte un drošība
Pārlūka iestatīšana, lai novērstu datu pārsūtīšanu Google

Kā organizēt vai izdzēst sīkfailus?

Lietotājs var kontrolēt vai izdzēst sīkfailus pēc savas izvēles; sīkāka informācija pieejama vietnē: https://www.aboutcookies.org/. Sīkfailus var izdzēst lietotāja ierīcē, turklāt tīmekļa pārlūku var iestatīt tā, lai sīkfaili netiktu saglabāti.

Lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa pārlūks ir iestatīts atbilstoši jūsu vēlmēm saņemt paziņojumus un/vai pieņemt sīkfailus, kur tas ir iespējams. Tīmekļa pārlūka iespējas un lietošanas instrukcijas ir pieejamas tīmekļa pārlūka rokasgrāmatā vai palīdzības failā.

Lūdzu, precīzi ievērojiet tīmekļa pārlūka izstrādātāju norādījumus par pārlūka iestatījumu konfigurēšanu (Uniting neuzņemas atbildību par ārēju lapu saturu): Internet ExplorerChromeSafariFirefox.

Sīkfailu deaktivizēšana vai atzīmes noņemšana var samazināt pakalpojuma pieejamību un ērtības.

Uniting var pēc saviem ieskatiem veikt izmaiņas šajā sīkfailu lietošanas politikā. Lūdzu, regulāri pārbaudiet šī dokumenta aktuālo versiju.